Affiliate nuorodos (Links)

Vis dar trūksta paaiškinimų, Kas yra affiliate ir Kas yra affiliate nuorodos (Links), nors technologijos aprašymų, kritikos ir liaupsių – pilnas Internetas…

Prekybos tarpininkai, siekdami gauti procentą už pardavimus, pardavėjų serveriuose registruojasi kaip affiliantai (kaip lietuviškai – nežinia). Tam, kad atsiskaitymai vyktų sklandžiai, tarpininkas (affiliate) nurodo pardavėjui savo duomenis ir sąskaitą, kurion pervedami procentai. Nemažai pardavėjų prašo ir kokių nors tarpininko tinklapio reitingų, neva norėdami įsitikinti ir užsitriktini, kad jų brangiausias – prabangiausias produktas nebus reklamuojamas kokių nors pašlemėkų – nuo to, neva, gali nukentėti reputacija, nors aritmetika čia skaičiuoja tik pelną ir tai, kiek tie tarpininkai sugeba parduoti. Pastarieji irgi dairosi į didesnius komisinius siūlančius pardavėjus į patrauklesnius ir didesnę paklausą turinčius produktus, tad gaunasi abipusis suinteresuotumas, nei vieni, nei kiti nenori, kad su jų vardais būtų siejama kas nors abejotino ar chaltūriško.

Taigi, užregistruotas tarpininkas gauna specialią nuorodą (Link) su ten įdiegtu identifikavimo kodu. Viskas atrodytų maždaug šitaip:

http:// pardavėjo saitas. com/koks
nors kelias/
AFFILIATE
KODAS
/prekės kodas ar
pavadinimas…html

Svarbiausia čia – AFFILIATE KODAS, tai yra nuoroda į tarpininko piniginę ir gudragalviai kartais tuos kodus pasikeičia, taip pavogdami komisinius už gerą prekę. Būtent tokias nuorodas, kurios garantuoja, kad komisiniai atiteks konkrečiam tarpininkui, pastarasis įterpia į savo reklaminius pranešimus, tinklapius, lensus ir postus.

Pirkėjas vis tiek perka konkrečią prekę iš konkretaus pardavėjo, o kelias, kuriuo pasiekiamas galutinis atsiskaitymo taškas – affiliate tarpininko rūpestis bei komisiniai!

Reikia menedžerio?
Ypač intelektinių ir virtualių produktų gamintojai suinteresuoti parduoti kuo daugiau savo softo kopijų, PDF`ų ir MP3 – jiems nereikia rūpintis prekių sandėliavimu ar logistika (shippment). Namudinio verslo atstovėms taip pat praverstų prekybos tarpininkų paslaugos – tuomet belieka „štampuoti“ branzuletkas, o jų reklamavimu ir iškaišiojimu rūpinasi affiliantai.

Kaip minėta, prisivilioti tarpininkus padės greito atsiskaitymo sistema ir dideli procentai, o pardavėjui dar reikia ir specialaus robotuko, affiliate linkams štampuoti.

Affiliate Pro – tikrai nebrangus ir našus įrankis

13 941 komentaras

  1. Giedrius

    Parašykit aiškiai, kad šitie linkai aptinkami spamerių laiškuose ir kai juos paspaudi, atsiduri kokioje nors parduotuvėje, kur sekantis žingsnis – pinigų pervedimas

Komentavimo galimybė išjungta.